Arslanlar Prefabrik

Batı Sitesi Mahallesi, GER-SAN Sanayi Sitesi, 2310/1. Sokak, Yenimahalle/Ankara, Türkiye
Kayıt Tarihi 22 Nisan 2018 / 376

Ülkemizin prefabrik ve çelik yapı sektöründe Ankara Arslanlar Prefabrik ev gelişmiş batı ülkeleri düzeyinden çok uzak olduğu ve Türkiye”nin deprem kuşağında bulunduğu konumunu da göz önünde bulundurarak batı ülkeleri”nin prefabrik ve çelik konstrüksiyon teknolojisini Türkiye”ye taşımak ve bu teknolojiyi başta Ortadoğu ve Orta Asya ülkeleri ile tüm dünyaya ihraç etmek üzere 2006 yılında Arslanlar İnşaat Taahhüt Prefabrik ve Çelik Yapı Sistemleri ünvanı altında Gersan Sanayi Ankara’da faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Arslanlar Prefabrik Ev Konut ve Çelik Yapı Sistemleri ferah yaşam alanları oluşturur.

Kuruluşumuzdan bu yana 1000 den fazla projeyi müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak kalite politikalarımızdan ödün vermeden gerçekleştirdik. Ar-ge ve teknik personel ofisimiz siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek, ileri teknolojiye sahip depreme dayanıklı konut sistemlerini ülkemize kazandırmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektir.

Arslanlar Prefabrik Ev Çelik Yapı Sistemleri

Arslanlar İnşaat Taahhüt Prefabrik ve Çelik Yapı Sistemleri olarak müşterilerimizin hayalindeki çelik konstrüksiyon yapıları kendi bünyemizde projelendirerek üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

Arslanlar Prefabrik Ev Konut ve Çelik Yapı Sistemleri Konutlar (ev, villa), ofisler (yönetim binası, showroom, mağaza, genel merkez binası), yatakhaneler (işçi ve mühendis yatakhaneleri), yemekhaneler (işçi ve mühendis yemekhaneleri), sosyal yapılar (sağlık ocağı, mescit, hastane, spor salonu), okullar (özel okul, kolej, anaokulu, kreş, okul kompleksi), afet yapıları (deprem evleri, deprem yapıları) konteyner, şantiye yapıları (yatakhane, yemekhane vs.), dekoratif güvenlik kabinleri (taksi durakları, bilgi danışma merkezleri vs.), çelik hangar (İzolasyonlu ve İzolasyonsuz) yapılar yapılmaktadır.

Firmamız; Müşterilerine zengin birikimi ile oluşturduğu standart ürün hattı sunmaktadır. Ayrıca her projenin özelliklerine göre ön projeden uygulamaya kadar anahtar teslimi hizmet verebilecek alt yapı ve birikime sahiptir. Uzun yıllardır prefabrik yapılar, hafif çelik yapı sistemleri, sabit veya mobil yaşam konteynerleri üretiminde seri imalat kabiliyetleri ile uzmanlaşmıştır. Bugüne gelen işimizdeki tecrübelerimizi, bilgi birikimlerimizi ve grubumuzun sinerjisini en üst seviyede kullanıcı memnuniyetini gözeterek müşterilerimize sunmak amacındayız.

Ankara ve çevre illerinde sağlıklı yaşam alanları oluşturmak isterseniz bizi arayın ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alınız.

Kolay Pazarla
logo
    Yorumlar
    Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
    Bir Değerlendirme Yapın
    Puan: